Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.

Join the forum, it's quick and easy

Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.
Novi Sad - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

4 posters

Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  Arpy Uto Jun 22, 2010 9:19 am

volite da shaljete poruke ili da ljubav izjavljujete slovima...
slobodno...
ostavite komentar Smile

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubla, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se verovatno tamo izgubio - trazeci tebe! <3

Ako me ikada budes napustla... smem li onda poci sa tobom?? Smile
Arpy
Arpy

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad / Kac

Nazad na vrh Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Re: Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  Mirjana Uto Jun 22, 2010 9:54 am

♥️ Znate li zasto je Bog stvorio razmake izmedju prstiju? -Da bi jednog dana, kada dodje neko ko je stvoren bas za vas, popunio tu prazninu drzeci vas za ruke... Smile

♥️ Jednog dana kaze Ljubav Prijateljstvu: ''Zasto postojis ti,kad već postojim ja?'' A Prijateljstvo odgovara: ''Ja donosim osmeh, tamo gde ti ostavljas tugu''... Smile
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 45
Datum upisa : 21.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Re: Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  ban0c Sub Jun 26, 2010 7:34 pm

Pita Eva adama:"Dragi dali me volis?!",a Adam joj odgovara "A koga cu drugog" Very Happy
"Kisa pada,cvetaju bandere,ja te volim ti si moja devojka!" Cool
ban0c
ban0c

Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sremska Kamenica

Nazad na vrh Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Re: Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  Admin Ned Jun 27, 2010 1:52 am

hahaha banoc ovaj je dobar cheers cheers cheers
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 78
Datum upisa : 20.06.2010

http://ns-forum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Re: Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  ban0c Ned Jun 27, 2010 5:38 am

Pa ubacio sam sale stavljate mi tu neke Kardiovaskularne teme sve neke suze,sreca,tuga,vamo tamo Smile
Pa reko da vas malo nasmejem lol!
ban0c
ban0c

Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sremska Kamenica

Nazad na vrh Ići dole

Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :) Empty Re: Romantichna Dusha? slobodno ostavite koji stih ili SMS :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu