Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.

Join the forum, it's quick and easy

Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.
Novi Sad - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto zene placu ?

Ići dole

Zasto zene placu ? Empty Zasto zene placu ?

Počalji  Admin Uto Jun 22, 2010 1:54 pm

Zasto zene placu?

Jedan je decak pitao svoju majku : zasto places?

Zato sto sam zena - odgovorila mu je.

Ne razumem - rekao je decak.

Mama ga je samo zagrlila i rekla : nikada i neces razumeti.

Kasnije je pitao oca : zasto mi se cini da mama place bez ikakvog
razloga?

Sve zene placu bez ikakvog razloga - bilo je jedino sto je tata znao
reci.

Decak je odrastao i postao muskarac, i jos uvek se pitao zasto zene placu. Nakraju je zvao Boga.Kad ga je dobio,pitao ga je:Boze ,zasto se zene tako lako rasplacu?

Bog odgovori : Kad sam stvarao zenu morala je biti posebna. Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu tezinu ovoga sveta, a opet dovoljno nezna da mogu pruzati utehu. Dao sam joj unutrasnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stize od njene dece. Dao sam joj cvrstinu koja joj omogucuje da ide dalje kad svi drugi odustanu, i da se brine za svoju porodicu u doba bolesti i nevolje bez prigovora. Dao sam joj osecajnost da voli svoju decu bez obzira na sve, cak i ako ju je njeno dete veoma povredilo. Dao sam joj snagu da nosi svoga muza kroz njegove pogreske i nacinio je od njegovog rebra da bi stitila njegovo srce. Dao sam joj mudrosti da zna da dobar muz nikada ne bi povredio svoju zenu, ali povremeno testira njenu snagu i odlucnost da postojano bude uz njega.Napokon, dao sam joj suzu da se isplace. To je samo njeno na koristenje kad god joj zatreba. Vidis, sine moj, lepota zene nije u odeci koju nosi, u njenoj figuri, ili u nacinu na koji se ceslja. Lepota zene mora se videti u njenim ocima, jer to je ulaz u njeno srce - mesto gde stanuje ljubav
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 78
Datum upisa : 20.06.2010

http://ns-forum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu