Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.

Join the forum, it's quick and easy

Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.
Novi Sad - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

3 posters

Ići dole

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu? Empty Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

Počalji  Arpy Uto Jun 22, 2010 9:22 am

Naziv teme je pitanje za sve koji su voljni da nam otkriju to zashto vole tu osobu i da je nama docharaju...
nadam se ca biti lepih odgovora Very Happy
Arpy
Arpy

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad / Kac

Nazad na vrh Ići dole

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu? Empty Re: Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

Počalji  Mirjana Uto Jun 22, 2010 10:02 am

Decka bez, ali jos uvek volim... Smile
Paaa obicno me uvek nesto privuce kod nekog muskarca, a pogotovo sarm (ako ga ima) Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 45
Datum upisa : 21.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu? Empty Re: Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

Počalji  hOTa aka'fuKsa Sre Jun 30, 2010 10:13 am

sta je to ljubav ? Smile)) ja ne verujem u to :PpP
hOTa aka'fuKsa
hOTa aka'fuKsa

Broj poruka : 19
Datum upisa : 23.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu? Empty Re: Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

Počalji  Mirjana Sre Jul 14, 2010 5:07 am

hOTa aka'fuKsa ::sta je to ljubav ? Smile)) ja ne verujem u to :PpP

Vala ni ja vise... Very Happy
Dosla sam do toga da imam ljubavnika Embarassed Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 45
Datum upisa : 21.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu? Empty Re: Imate li Devojku/Momka? dali je/ga volite i zashto? shta vas je to privuklo njoj/njemu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu