Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.

Join the forum, it's quick and easy

Novi Sad - forum
Dobro dosli na open web portal Ns-foruma, zelimo vam da provedete ugodno vreme sa nama.
Novi Sad - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

4 posters

Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  dalibor_md Čet Jun 24, 2010 1:48 pm

evo pitanje za sve Very Happy

dalibor_md

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty Re: mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  Admin Čet Jun 24, 2010 1:49 pm

Uf to je dosta tesko, posle flase pelina, ko moze da povraca 20x neka mi se javi Razz Razz Razz cheers
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 78
Datum upisa : 20.06.2010

http://ns-forum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty Re: mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  Baklja Čet Jun 24, 2010 5:19 pm

Mozes se ubiti kad si 7 razred i smlatis pola flashe vodke u roku od 15 min i to bez peglanja...samo rupa u secanju...eh kad se setim Twisted Evil
Baklja
Baklja

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.06.2010
Godina : 30
Lokacija : Sr.Kamenica

Nazad na vrh Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty Re: mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  Arpy Pet Jun 25, 2010 11:03 am

hahahaha povracanje od 20x za mene je ok...ali ja sam se za Svoj 18ti toliko otkinuo da sam od Taurusa (Kafic) do kuce povracao 24x brat mi brojao alien
Arpy
Arpy

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad / Kac

Nazad na vrh Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty Re: mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  Admin Pet Jun 25, 2010 2:14 pm

kume a drugu polovinu flase sam ja stuko Very Happy Very Happy Very Happy secanja BEZ!!! Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 78
Datum upisa : 20.06.2010

http://ns-forum.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu? Empty Re: mozes li se ubiti kao Danijel kod Damira na rodjendanu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu